Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-12 22:32:09

GGgrzesiek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Deszcz z żelek i czekolady

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/66/Gummy_bears.jpg/180px-Gummy_bears.jpgNiecodzienny deszcz nawiedził w ostatnim tygodniu wschodnią Polskę. Zdający relacje świadkowie donosili o spadających z nieba żelkach i kawałkach czekolady w kształcie misia. Prorok Codzienny był na miejscu i zbierał komentarze w sprawie niecodziennego kaprysu pogody.

- To wszystko przez te ostatnie zanieczyszczenia – mówi naoczny świadek, który akurat przesiadywał w szalecie– Czytałem sobie gazetę, Doda podobno chce wrócić do Majdana, kiedy coś nagle tak mocno pacnęło w dach. A potem jeszcze i jeszcze raz. Normalnie, żem myślał, że to jakiś nalot. Dopiero jakżem podciągnął spodnie i wylazł na dwór zobaczyłem że z nieba leci czekolada i żelki. Kilka mnie walnęło, no nie powiem gdzie. No bo mi akurat spadły spodnie, tak się śpieszyłem.

Relacje mugoli całkowicie bagatelizuje Ministerstwo Magii, które deszcz stara przypisać pod miano nieszkodliwego żartu – To na pewno jakiś okoliczny dowcipniś. Nie miał co robić, więc wyczarował chmurę czekolady i żelków. Ale to nie nasza sprawa, martwić się będą te no karzełki, no PISaki z polskiego ministerstwa.

Najwięcej do powiedzenia w sprawie niecodziennej anomalii mają czarodzieje ze wschodniej Polski, którzy twierdzą że kilka minut wcześniej widzieli na niebie parę bliźniaków – Nie, to nie był nasz premier, no i wiecie kto, no ten drugi. Wyglądali zdecydowanie lepiej no i przede wszystkich młodziej. Słyszałem zresztą jak jeden wołał drugiego po imieniu, nie jestem pewien ale chyba jakoś Fred.

Autor: GGgrzesiek

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu