Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-12 20:51:56

GGgrzesiek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Lecisz? Włacz światła!

http://xycho.csh.pl/images/Tk018m.jpgMinisterstwo Magii z myślą o bezpieczeństwie wszystkich czarodziei znowelizowało kodeks lotniczy i od najbliższego miesiąca wprowadziło obowiązek posiadania świateł w każdym pojeździe, który na co najmniej metr unosi się nad ziemią.

Kontrowersyjna decyzja, z założenia mająca zwiększyć bezpieczeństwo na niebie spotkała się z ostrym protestem ze strony posiadaczy mioteł:

- Od 2 lat mam Nimbusa 2001. Niech szacowny minister mi wytłumaczy, gdzie mam sobie zainstalować światła. Na głowie?! – irytuje się podniebny kierowca Ron Weasley.

Z prośbą o radę, zapytaliśmy światowego konstruktora mioteł – czy możliwie jest zainstalowanie na Nimbusach świateł?

- Z technicznego punktu widzenia zamontować to sobie można i słonia. Problem pojawi się jedynie ... przy lataniu. Miotła straci zwrotność. Nie gwarantujemy, że będzie równie bezpieczna. Ale skoro Ministerstwo uważa, że światła są niezbędna trzeba się dostosować. Zastrzegam jedynie, że liczba wypadków wzrośnie...


Autor: GGgrzesiek

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu