Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-12 21:28:02

GGgrzesiek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Mandat dla Lorda Voldemorta!

http://kppnowydwor.policja.waw.pl/pliki/dzielnicowi_mapka_wykaz/policjant.JPGMugolska policja donosi, że przed kilkoma dniami wylegitymowała podejrzanie wyglądającego mężczyznę o pająkowatych dłoniach i czarnej szacie.

Nieznajomy przechodził w nie dozwolonym miejscu na ruchliwej ulicy, lawirując pomiędzy przejeżdżającymi samochodami. Pełniący służbę policjanci Eryk i Ernest nie omieszali się wypisać delikwentowi dwu funtowego mandatu i udzielić ustnego pouczenia.

- Jakiś dziwny był ten gościo. Wspominał coś o zaklęciach niewybaczalnych. Powiedziałem więc aby się uspokoił, bo wypiszę jeszcze drugi mandat, na co ten wyciągnął z kieszenie jakiś długi patyk. Pomyślałem, że to dyrygent, na co mój kolega Eryk mówi, żeby lepiej uważać bo to coś przypomina różdżkę. No to nie wiele myśląc wsadziliśmy mu do łapy mandat, na odchodne rzuciliśmy pouczenie i w nogi. Jeszcze próbował nam drogę oświetlić. Takimi zielonymi strugami – relacjonuje jeden z policjantów.

Po przeprowadzeniu długiego i drobiazgowego śledztwa redakcji Proroka Codziennego udało się ustalić, że podejrzanym przestępcą był niejaki Lord Voldemort, poszukiwany za masowe mordy na mugolach. Pytani o komentarz najwięksi czarodziejscy eksperci jedni słowem oceniają, że nasi dwaj policjanci mieli nie lada szczęście. Z najnowszych badań wynika, że tylko nieliczni mugole uchodzą cało ze spotkań z Sami – Wiecie – o – Kogo – Chodzi.


Autor: GGgrzesiek

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu