Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-12 22:13:06

GGgrzesiek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Sami - Wiecie- Kto ma brata bliźniaka!

http://img116.imageshack.us/img116/5863/image002xs7.jpgJedno z pozoru błahe wydarzenie sprawiło, że połowa Anglii popadła w depresje!. A wszystko zaczęło się od relacji naszej czytelniczki, która zapewnia, że Sami – Wiecie - Kto ma brata bliźniaka!

Bohaterka dzisiejszego artykułu pani Amanda, dla jej bezpieczeństwa zmuszeni jesteśmy nie ujawniać jej nazwiska na łamach popularnej gazety Fakt opisała historię, która z miejsca mrozi krew w żyłach:

- Wybrałam się z rana do ogródka – opowiada na łamach Faktu pani Amanda – aby podlać grządki. No to latam i latam se z tą konewką, kiedy przede mną wyrasta Voldemort, w t ej swojej czarnej szacie. Myślałam, że normalnie ze strachu zapadnę się podziemię. A on tak popatrzył, popatrzył na mnie i spytał czy zaproszę go na kawę. No to oczywiście zaprosiłam, z boku miał przecież tą swoją różdżkę. Wypiliśmy jeden, drugi kubek minęło z pół godziny i Voldemort jak nigdy nic mówi, że musi iść do pracy. Na pożegnanie wręczył mi bukiet róż. Zaraz potem zadzwoniła do mnie koleżanka, że 15 minut wcześniej doszło do masowych napaści w całej w Anglii. Mówią o tym w radiu. Za wszystkimi stoi Lord Voldemort. Proszę więc se wyobrazić, że tak sobie usiadłam i zaczęłam myśleć, że skoro Voldemort był cały czas u mnie, to przecież nie mógł być w innym miejscu równocześnie. Głowiłam się i głowiłam i doszłam do jednego wniosku – ten Lord Voldemort musi mieć brata bliźniaka! Tłumaczy to ostatnie tysiące mordów, które przecież trudno przypisać do jednego czarodzieja.

Relacja naszej czytelniczki spotkała się z szerokim odzewem w całej Anglii. Do redakcji Faktu napłynęły setki listów przerażonych czarodziejów, którzy pytają co na to Harry Potter? Czy wieść, że nie będzie jednego lecz dwóch przeciwników nie sprawi, że chłopiec który przeżył ucieknie? Czarodziejski świat nie może znieść już jednego Lorda Voldemorta. Co będzie jak przyjdzie nam walczyć z dwoma?!


Autor: GGgrzesiek

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu