Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-13 18:54:29

Ligia

Administrator

Skąd: wrocław
Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Hagrid zakłada magiczne ZOO!!!

http://www.sunpig.com/abi/images/2005/11/hagrid.jpgHagrid, nauczyciel opieki nad magicznymi stworzeniami w Hogwardzie zakłada ZOO, mugolski wynalazek ( przyp. Redakcji). Czym to w ogóle jest? Pytacie się pewnie kochani czytelnicy. Otóż jest to miejsce, gdzie można oglądać przeróżne zwierzęta i stwory z całego świata! Więcej w dalszej części artykułu.

Wszyscy znamy Hagrida z jego wielkiego zamiłowania do przeróżnych zwierząt i magicznych stworzeń, często nielegalnych i bardzo niebezpiecznych. Pamiętamy, że kilka lat temu przez jakiś czas był w posiadaniu smoka! Zapytaliśmy pomysłodawcę o kilka szczegółów dotyczących jego nowego projektu. Niestety był tak zajęty sprawami organizacyjnymi, że nie mógł nam poświęcić kilku minut. Ale za to udało nam się porozmawiać z Herminą Granger, która również zaangażowała się w budowę magicznego ogrodu. Udało mi się zadać jej kilka pytań, o to cały wywiad:

Skąd się wziął pomysł na stworzenie magicznego ZOO?
Nie chwaląc się, to ja podsunęłam hagridowi ten pomysł. W świecie mugoli takie miejsca, gdzie można oglądać zwierzęta z całego świata są praktycznie we wszystkich dużych miastach. Chcemy przybliżyć czarodziejom wiedzę nie tylko o przeróżnych magicznych stworzeniach, ale i o tych zwykłych, bez żadnej mocy.
Gdzie będzie się znajdował ten ogród?
Niestety jeszcze nie mamy dokładnej lokalizacji, to są na razie tylko plany. Szukamy popracia wśród innych znanych czarodziei, którzy pomogli by nam w realizacji projektu.

Jakie stworzenia będzie można obejrzeć?
Na pewno pojawi się smok, sklądka tylkowybuchowa, niuchacz. Staramy się też o pozyskanie centaura, ale sama wiesz, że te stworzenia unikają nas czarodziei, więc to raczej będzie niemożliwe. Chcieliśmy też mieć w naszym ogrodzie jednorożca, ale to na pewno nie będzie zrealizowane.

Czym magiczne ZOO będzie się różniło od nie-magicznego?
Na pewno tym, że wszystkie bezpieczne dla czarodziei zwierzęta będą na wolności, nie będą znajdowały się w klatkach, może jedynie teren będzie ogrodzony jakimiś zaklęciami. Prócz tego nie będzie większych różnic. Cel ten sam… przybliżenie życia i natury stworzeń, czarodziejom.
Kiedy planowane otwarcie?
Jeszcze nie wiemy, ale kiedy już wszystko będzie jasne, pojawi się jakieś ogłoszenie.

Dziękuję bardzo za wywiad i życzę powodzenia.
Ja również dziękuję.


Autor - Ligia

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu