Prorok Codzienny

Magiczna Gazeta Potteromianiaków

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Forum w budowie:D:D

#1 2007-11-13 21:30:57

GGgrzesiek

Administrator

Zarejestrowany: 2007-11-11
Posty: 44
Punktów :   

Z ostatniej chwili - Strajk w Azkabanie!

http://www.hp-lexicon.org/images/azkaban-island-uk-cover.jpgStrajk wybuchł w największym magicznym więźniu Azkabanie. Osadzeni, za przeróżne grzeszki śmiercożercy sprawę postawili jasno i przyczepili na drzwiach więziennego kibla listę żądań. Główny przywódca strajku, Lucjusz Malfoy, zapowiada, że jego kamraci będą walczyć do upadłego.

-    Mam już dość poniewierania i łamania naszych praw. Żądamy całkowitego zreformowania kodeksu więziennego, wraz z uzupełnieniem o nasze postulaty, dodaje wyciągając zapisany kulfonami papier toaletowy.

Lista żądań, pod którą pełnym chórem podpisali się wszyscy śmierciożercy jest dość długa. Pośród pierwszych dziesięciu znalazło się min.  przywrócenie cotygodniowych emisji czerwonego kapturka i zakupienie odświeżaczy do toalet.

-    Żądamy również aby do porządku doprowadzić, tych na jak im tam demontorów, którzy w ogóle nie myją zębów. Aż strach mnie bierze kiedy, pomyślę że taki łachmyta złoży, mi kiedyś pocałunek. Jak odchodzić, to odchodzić z klasą – mówi Lucjusz wyciągając z gracją pudełko Tic-taków.

Na głosy współwięźniów całkowicie głuche pozostaje Ministerstwo, które zapowiada, że nie pójdzie na najmniejsze ustępstwa – Dopóki ja jestem ministrem, dopóki nie mają co liczyć na przywileje  – Rufus Srcimegour ucina wszelkie spekulacje.

Autor - GGgrzesiek

Offline

 
Założycielem serwisu i forum jest GGgrzesiek. Prorok.pun.pl to magiczna gazeta redagowana przez samych czytelników. Nasze wszystkie artykuły można znaleźć na forum i w cotygodniowym wydaniu Proroka, który ukazuje się również w formacie pdf.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plzaproszenia-komunijne.eu